// Fortis Auto

Autoryzowany Serwis Hyundai Bydgoszcz

// Aktualna promocja serwisowa

Specjalna oferta serwisowa nowego autoryzowanego serwisu Hyundai Fortis Auto przy ul. Fordońskiej 305. Promocja na przeglądy – 10% rabatu na robociznę, 5% na materiały i 10% na olej. Wolne terminy! Zapraszamy! Aby umówić się na serwis auta wystarczy do nas zadzwonić pod nr tel. +48 728 39 43 80, +48 52 551 91 19, lub przesłać zapytanie przez formularz kontaktowy, a ustalimy dogodny dla Państwa termin wizyty.

Dlaczego wybrać autoryzowany Hyundai Serwis?

Priorytetem dla nas jest pełna satysfakcja naszych Klientów. Z uwagą przyjmujemy wszelkie opinie i sugestie, angażując się w ich zrozumienie, co umożliwia nam efektywne wykonanie zadań serwisowych oraz ciągłe doskonalenie standardów naszej działalności.

zespół serwis hyundai

Wykwalifikowani eksperci

Serwis realizowany jest przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach technicznych i produktowych, zapewniając, że prace nad pojazdem są prowadzone zgodnie z najnowszymi standardami producenta. Wszystkie naprawy i przeglądy techniczne są wykonywane przez najlepszych w swoim fachu. Powierzając nam swój pojazd, mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi przez osoby dokładnie zaznajomione z każdym aspektem Waszego samochodu. Po interwencji w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu 3 dni roboczych, aby upewnić się, że jesteście Państwo całkowicie usatysfakcjonowani z oferowanych usług.

Usługi serwisu

wymiana opony hyundai

Koła i opony.

Jak wybrać właściwą oponę? Czy głębokość bieżnika i ciśnienie w oponach są prawidłowe? Nasi eksperci serwisowi Hyundai zajmą się wszystkim, co najważniejsze dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa swoim Klientom.

sprawdzanie hamulców hyundai

Hamulce.

Wydajność hamulców pogarsza się podczas eksploatacji. Regularne sprawdzanie ich stanu przez naszych ekspertów zapewni Ci spokój i pewność, że hamulce zawsze zapewnią optymalną skuteczność hamowania Twojego samochodu.

wymiana oleju

Wymiana oleju.

Od 2005 roku Hyundai i Shell wspólnie opracowują oleje do silników Hyundai. Rezultat: ergonomiczne oleje silnikowe, które gwarantują maksymalną wydajność oraz imponujące osiągi dzięki swojemu unikalnemu składowi.

sprawdzanie klimatyzacji

Klimatyzacja.

Aby zapewnić, że klimatyzacja działa zawsze idealnie, należy ją regularnie czyścić. Jest to korzyść nie tylko dla dzieci i alergików, ale także dla wszystkich innych osób w samochodzie.

Inteligentne rozwiązania.

Niezależnie od tego czy spotka Cie ciężkie gradobicie, czy też przypadkowe uderzenia wózka sklepowego – nawet małe wgniecenia w samochodzie mogą być denerwujące. Dzięki inteligentnej naprawie w Autoryzowanym Serwisie Hyundai, wiele tego rodzaju uszkodzeń można naprawić sprawnie i tanio.

naprawa wgnieceń na aucie Hyundai

Naprawa zadrapań

Dzięki Hyundai Spot Repair zadrapania lub niewielkie uszkodzenia można skutecznie wyeliminować bez pozostawienia najmniejszego śladu. Uszkodzony obszar jest wypełniany, malowany i ostatecznie polerowany. Kolor i połysk można przywrócić bez śladu.

naprawy blacharskie auta

Naprawa wgnieceń

Dzięki Hyundai Dent Repair większość drobnych uszkodzeń można naprawić bez większego wysiłku. Wgniecenia są delikatnie usuwane od wewnątrz, w ten sposób eliminując zaawansowanie wypełnianie, szlifowanie lub malowanie.

naprawa szyby przedniej w hyundaiu

Naprawa szyb

Maleńkie pęknięcia od kamyczków na przedniej szybie? Przyjedź prosto do Autoryzowanego Serwisu Hyundai, zanim zacznie pękać przednia szyba. W Hyundai Glass Repair uszkodzenia są wypełniane za pomocą specjalnych żywic, a następnie stabilnie utwardzane.

Wysoka dbałość o satysfakcję oraz opinię Klientów.

Po wizycie w serwisie pracownik w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai skontaktuje się z Państwem w przeciągu 3 dni roboczych w celu upewnienia się, że są Państwo w pełni zadowoleni z wykonanych usług.

samochód zastępczy hyundai

Samochody zastępcze.

W razie dłuższej wizyty serwisowej, autoryzowany serwis Hyundai udostępnia samochody zastępcze na atrakcyjnych warunkach lub proponuje podwiezienie we wskazane miejsce.

auto w serwisie hyundai

Pewność.

Wszystkie naprawy wykonane przez nasze stacje objęte są pełną gwarancją. Ponadto, realizując naprawy, przekazujemy szczegółowe, szacunkowe koszty i czas naprawy. Ewentualne dodatkowe prace przeprowadzamy dopiero po uzyskaniu Państwa akceptacji. Wszystkie wykonane naprawy zostaną wyjaśnione przez naszych doradców i poddane szczegółowemu sprawdzeniu pod kątem kosztów.

konsultacje z pracownikiem hyundai

Rzetelność.

Korzystając z ASO Hyundai, zyskujesz pewność, że książka serwisowa auta oraz dokumentacja serwisowa będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Podczas sprzedaży auta będziesz mógł uzyskać wyższą cenę, ponieważ dane zawarte w dokumentacji serwisowej pojazdu są zgodne z rzeczywistością.

wygodne auto hyundai

Wygoda.

Nasze stacje funkcjonują zgodnie z aktualnymi normami dotyczącymi ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa. Czystość w naszych stacjach podlega nieustannej weryfikacji przez niezależnych audytorów. Podczas oczekiwania na naprawę lub kontrolę czekają na Państwa wygodne miejsca do siedzenia, aktualna prasa, dostęp do Internetu oraz ciepłe i zimne napoje.

// Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

W salonie marki Hyundai oferujemy szeroką ofertę serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Posiadamy w pełni przygotowane stanowiska oraz narzędzia, które pozwolą w pełni zaopiekować się samochodem i wydać go na drogi w 100% sprawnym. Podczas wizyty serwisowej mogą Państwo skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami marki Hyundai.
Aby umówić się na serwis auta wystarczy do nas zadzwonić pod nr tel. +48 728 39 43 80, +48 607 33 06 61, lub przesłać zapytanie przez formularz kontaktowy, a ustalimy dogodny dla Państwa termin wizyty.
Wykwalikowani pracownicy po odpowiednich szkoleniach zadbają i dokładnie sprawdzą oddany samochód korzystając z rozbudowanego i specjalistycznego sprzętu diagnostycznego uwzględniającym wysokie zaawansowanie techniczne samochodów Hyundai.

// Akcesoria i części

Oryginalne części to niezbędny element do prawidłowej naprawy i oceny samochodu. Wysoka jakość materiałów i rygorystyczna dbałość o szczegóły zapewniają, że oryginalne akcesoria spełniają surowe standardy produkcyjne wymagane dla wszystkich produktów Hyundai. Oryginalne akcesoria Hyundai objęte są 3-letnią gwarancją.
W dziale części i akcesoriów znajdą Państwo m.in. :

  • Felgi i kompletne koła
  • Belki dachowe
  • Dywaniki gumowe i welurowe
  • Maty bagażnika
  • Osłona przed słońcem i lodem na szybę
  • Wieszak na ubranie
  • Odwiedź nasz salon i wybierz dogodne dla siebie i samochodu akcesoria, które pozwolą dopełnić każdą podróż.
Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij