Zapis na jazdę testową

  Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i umówić się na jazdę testową w dogodnym dla Ciebie terminie. Pola oznaczone * są obowiązkowe.  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (rozwiń)

  WYKORZYSTANIE DANYCH NA POTRZEBY REALIZACJI JAZDY TESTOWEJ

  Informujemy, że zawarte w powyższym formularzu i podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane w celu umówienia i realizacji jazdy testowej przez Dealera Hyundai Fortis Auto. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów przetwarzania Pana/Pani danych znajdują się w informacji o prywatności dostępnej na stronie Polityka prywatności, a także u Autoryzowanego Dealera Hyundai Fortis Auto oraz w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai Fortis Auto. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o Kontakt.

  INFORMACJE O OFERTACH I USŁUGACH

  Niniejszym zgadzam się na kontakt ze strony Hyundai Fortis Auto (ul. Fordońska 305, 85-766 Bydgoszcz) jako administratora danych w celu informowania mnie o produktach i usługach dotyczących oferty podmiotów z grupy Hyundai – w tym pojazdów Hyundai, części i akcesoriów Hyundai, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej.

  Informacja o wycofaniu zgody

  Zgadzając się jak powyżej, przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe podane powyżej będą przetwarzane do personalizacji i dopasowania otrzymywanych przeze mnie informacji do moich preferencji. Więcej informacji o sposobie korzystania z Pani/Pana danych osobowych dostępnych jest na stronie Polityka prywatności.

  INFORMACJA O WYCOFANIU ZGODY

  Informujemy, że w każdym momencie mogą Państwo wycofać powyżej udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość od momentu wycofania, bez żadnych opłat. W tym celu prosimy o Kontakt dowolnie wybraną przez Państwa drogą. Prosimy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania dalszych informacji o produktach i usługach grupy Hyundai oraz że przetwarzanie Państwa danych osobowych w innych celach może być nadal dozwolone na podstawie przepisów prawa pomimo wycofania zgody (np. gdy są Państwo klientem Hyundai i Państwa dane przetwarzane są w związku z zawartą umową sprzedaży samochodu lub wykonywaniem gwarancji).

  Udzielam zgody na kontakt ze strony Hyundai Fortis Auto:


  Wszystkie
  Electric
  Osobowe
  SUV
  EKO
  Sportowe
  Zamknij