Nowy Hyundai SANTA FE

Nowa, piąta generacja popularnego SUV-a marki Hyundai.


Strona główna » Modele » Nowy SANTA FE

Nowy SANTA FE Hybrid

Witajcie w fascynującym świecie nowej, piątej generacji modelu SANTA FE. Ta niezwykle zaawansowana wersja SUV-a redefiniuje pojęcie komfortu i stylu na drodze, łącząc wyjątkową estetykę z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. SANTA FE piątej generacji to więcej niż tylko samochód – to idealna równowaga między życiem miejskim a naturą, zapewniająca wyjątkowe doświadczenia podczas codziennych podróży oraz niezapomniane przygody na dalekich wyprawach. Odkryjcie z nami, jak te nowoczesne innowacje sprawiają, że nowy SANTA FE staje się prawdziwą ikoną luksusu i wygody na kołach.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją nowego modelu. Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące nowej generacji Hyundaia SANTA FE.


Maksymalna wyrazistość dzięki silnej i niepowtarzalnej sylwetce.

Nowy SUV klasy średniej przeszedł rewolucyjną metamorfozę, dzięki innowacyjnemu podejściu do projektowania, skoncentrowanemu na zwiększeniu przestrzeni w tyle pojazdu. Obszerna tylna klapa i przestronne wnętrze zapewniają przestrzeń przypominającą taras, która jest najlepsza w swojej klasie. To rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno w miejskim zgiełku, jak i podczas kontaktu z naturą. Nowa koncepcja łączy życie miejskie i naturalne, zapewniając wyjątkowe wrażenia w codziennym życiu.

Zalety

Poznaj całkowicie nowego SANTA FE.

nowy Hyundai SANTA FE

Najlepsza w klasie przestrzeń.

Po otwarciu, duża klapa bagażnika tworzy na tylnej części pojazdu przestronne otwarcie, które przypomina wygodny taras. Wyjątkowa przestrzeń w drugim i trzecim rzędzie siedzeń, które można całkowicie złożyć, oferuje wiodącą w swojej klasie przestronność.

Przód.

Przednia część pojazdu emanuje wrażeniem uroczystości, dzięki unikalnie wyprofilowanej masce, reflektorom w charakterystycznym kształcie litery H oraz wyrazistym błotnikom z dynamicznymi kształtami. Elementy w formie litery H w designie stanowią nową odsłonę ikonicznego logo marki Hyundai.

przód SANTA FE 2024
SANTA FE

Tył.

Z większą tylną klapą jako elementem dominującym, tył pojazdu prezentuje się w bardziej minimalistyczny sposób, co przyczynia się do zachowania równowagi ogólnego wyglądu zewnętrznego. Reflektory tylnego światła w charakterystycznym kształcie litery H stanowią nawiązanie do przednich świateł z motywem H, co tworzy spójność stylistyczną i nadaje wyjątkowy charakter modelowi SANTA FE na drodze.

Inteligentne technologie.

Ten model został wyposażony w wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które podkreślają jego luksusowy charakter. Do tych nowoczesnych udogodnień zalicza się panoramiczny, zakrzywiony ekran z dwoma wyświetlaczami o przekątnej 12,3 cala, cyfrowy zestaw wskaźników oraz ekran systemu multimedialnego.

wnętrze SANTA FE
Hyundai SANTA FE

Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE.

Nowy SANTA FE to SUV, który doskonale balansuje pomiędzy życiem miejskim a naturą, sprawiając sobie radę w różnorodnych sytuacjach – od pokonywania trudnych dróg podczas rodzinnych wypadów po fascynujące przygody podczas kempingów na kołach.

Uniklany design

Auto zostało zaprojektowane dla każdego, kto ubóstwia zamieniać zwykłe chwile w niezwykłe, SANTA FE umożliwia stylowo wytyczyć własną ścieżkę – i wybrać się w malowniczą podróż z rodziną i przyjaciółmi. Większy rozstaw osi dodaje wnętrzu przestrzeni. Dzięki odważnej i charakterystycznej stylistyce ten SUV znajduje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście a spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.

Hyudai Santa Fe - przód

Odważny, charakterystyczny design.

Pokazujemy model SANTA FE – z wysoką maską, przyciągającymi wzrok reflektorami LED w kształcie litery H i ostrymi błotnikami. Potężny wygląd zewnętrzny sprawia wrażenie, że mamy do czynienia z majestatycznym pojazdem.

wnętrze Santa Fe

Nowoczesne wnętrze.

SANTA FE to Twoje połączone z siecią azyl na drodze, wyposażone w elegancko zakrzywiony panoramiczny wyświetlacz z dwoma zintegrowanymi ekranami, ekranem dotykowym systemu informacyjno-rozrywkowego o przekątnej 12,3 cala i zestawem wskaźników cyfrowych o przekątnej 12,3 cala.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Hyundai SANTA FE jest świetnie wyposażony w najnowocześniejsze funkcje, które wspomagają prowadzenie. Zapewniają także bezpieczeństwo, które zwiększa pewność prowadzenia podczas Twoich przygód. Ciesz się większym spokojem, wygodniejszą i pewniejszą jazdą.

poduszki powietrzne w Hyundai Santa Fe

Poduszki bezpieczeństwa.

SANTA FE został wyposażony w 6 do 10 poduszek powietrznych, co zapewnia optymalną ochronę w krytycznych sytuacjach, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina jesteście zawsze dobrze chronieni podczas codziennych dojazdów do pracy czy weekendowych wypadów.

Cyfrowe lusterko.

Centralne lusterko cyfrowe całkowicie zmienia reguły gry w zakresie widoczności i bezpieczeństwa kierowcy. Umożliwia wyraźny, szerszy kąt widzenia tego, co dzieje się za pojazdem, a także wspomaga podczas jazdy nocą.

lusterko centralne Santa Fe

Santa Fe – idealny na każdą przygodę

Spakuj się i udaj się w podróż! Gotowy na każdą przygodę model SANTA FE zapewnia mnóstwo miejsca dla rodziny i przyjaciół – a także na sprzęt outdoorowy. Obszar pokrywy bagażnika, niegdyś przeznaczony wyłącznie do przechowywania, jest obecnie wiodącą w swojej klasie przestrzenią przypominającą taras, gdzie można relaksować się i cieszyć z przebywaniem na świeżym powietrzu.


Rozsiądź się wygodnie.

Rozkoszuj się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Pochyl się do tyłu i zrób sobie drzemkę za naciśnięciem jednego przycisku. Po całkowitym rozłożeniu pojawia się podpórka na łydki, zapewniająca relaksujące podparcie nóg.

odpoczynek w Hyundai Santa Fe

Duża ładowność sprzętu.

Ciesz się łatwym załadunkiem poszukiwaczy przygód i ich sprzętu dzięki większemu otworowi tylnej klapy. Możesz ustawić wysokość podnoszenia i prędkość otwierania tylnej klapy Smart Power za pomocą centralnego ekranu dotykowego – zgodnie z osobistymi wymaganiami i wysokością bramy garażowej.

SANTA FE Hybrid.

Nie zapominajmy także o wcześniejszej generacji modelu SANTA FE Hybrid. To nasz flagowy SUV w Europie.

Santa Fe Hybrid


Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij