Modele Hyundai 2023/2024

Electric

Hyundai IONIQ 5

Hyundai IONIQ 6

Nowa Kona Electric

Nowa Kona Electric

Osobowe

hyundai i10

Nowy i10

Hyundai i30 Hatchback

Hyundai i30 Hatchback

Hyundai Elantra

SUV

Hyundai Bayon

Hyundai BAYON

Nowa KONA

Hyundai Kona

Hyundai KONA

Hyundai Tucson

Hyundai TUCSON

EKO

Hyundai Tucson

TUCSON Plug-in Hybrid

Hyundai SANTA FE
hyundai SANTA FE

Nowy SANTA FE

Sportowe

Marka ciesząca się sukcesem w Europie i na świecie – modele Hyundai 2023/2024

Hyundai to południowokoreańska marka samochodowa, która zyskała niesamowitą popularność na europejskim rynku. Od ponad 50 lat, Hyundai Motor Group osiąga sukces jako jeden z największych producentów samochodów na starym kontynencie jak i w innych krajach na całym świecie.

W Europie zyskała uznanie dzięki innowacjom, niezawodności i różnorodności modeli.

W 2023 roku na rynku pojawiło się wiele nowych, innowacyjnych generacji modeli Hyundaia. Wszystkie nowe modele charakteryzują się wyjątkową stylistyką zewnętrzną, niesamowitym designem wnętrza i zastosowaniem zaawansowanych technologii bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Modele Hyundai 2023/2024 – niezawodność, wyjątkowy design i bezpieczeństwo

Obecnie Hyundai osiągnął mocną pozycję jako producent aut elektrycznych hybrydowych. Pierwszy elektryk ujrzał światło dzienne prawie 30 lat temu. Samochód Hyundai elektryczny to gratka dla osób, które cenią ekologiczne rozwiązania.

Zaprezentowany przez nas zbiór modeli marki Hyundai zawiera samochody zarówno spalinowe, hybrydowe jak i elektryczne. Hyundai osiągnęła wysoką rozpoznawalność za zróżnicowaną ofertę niezawodnych aut. 

Nowe modele Hyundai 2023 to atrakcyjny wybór dla osób ceniących bezawaryjne silniki oraz charakterystyczny wygląd. W naszej ofercie przedstawiamy auta niewielkich rozmiarów, które idealnie nadają się do podróży po mieście oraz wielozadaniowe, przestronne SUV-y z dużymi bagażnikami do zadań specjalnych.

Jeśli jesteś fanem samochodów z charakterem, z pewnością zaskoczą Cię sportowe modele Hyundai. Bezpieczeństwo, wysoki komfort jazdy, przyjemne brzmienie silnika i zawrotna prędkość to cechy, które przyciągają uwagę. Ciesz się bezpieczną i dynamiczną jazdą!

Jeśli nie jesteś przekonany do konkretnego modelu, możesz wybrać się na jazdę testową! Każdy model Hyundai powstał na podstawie nowoczesnych technologii. Oprócz tego cechuje go bogate wyposażenie nawet w niższych klasach modeli.

To, co przyciąga klientów do marki Hyundai to z pewnością, to że ich modele są dostępne dla różnych grup klientów, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości wykonania i wyposażenia.

Nowoczesne modele Hyundaia są dostępne w szczególnie atrakcyjnych upustach. Skorzystaj z naszych promocji. W dodatku możesz mieć nowego Hyundaia bez konieczności jego kupowania. Zapoznaj się z ofertą abonamentu na samochód – bez opłaty wstępnej i dodatkowych kosztów. Umowa może być zawarta na okres nawet do 36 miesięcy!

Masz firmę? Skorzystaj z finansowania dopasowanego do Twoich preferencji. Leasing czy wynajem długoterminowy? Wybierz sam i bądź zadowolonym posiadaczem samochodu marki Hyundai.

Sprawdź naszą ofertę, aby znaleźć atrakcyjne ceny na wybrany przez Ciebie model Hyundaia.

Dołącz do nas i przeżyj niesamowite emocje podczas jazdy nowoczesnymi samochodami, które dostarczą Ci komfortu i bezpieczeństwa na każdej trasie.

Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij