Hyundai ELANTRA

Odważ się wyróżnić. Podróżuj w nowoczesnym stylu


Strona główna » Modele » Elantra

ELANTRA Bydgoszcz

Ludzie są coraz bardziej zmęczeni monotonnością i rutyną. Efekt? Potężny, nieposkromiony optymizm, motywujący kolejne pokolenie ciekawych innowatorów do zmiany zasad, zmiany gry, zmiany świata. Przedstawiamy Nowego Hyundaia ELANTRA. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi egzemplarzami modelu Elantra w salonie Fortis Auto w Bydgoszczy. Nie czekaj i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże dopasować ofertę do Twoich oczekiwań lub od razu umów się na jazdę testową!NACOTY Elantra


North American Car Of The Year 2021

Hyundai ELANTRA zdobył prestiżowy tytuł Samochodu Roku 2021 w Ameryce Północnej


Hyundai Elantra 2023

Hyundai Elantra – awangardowe i nowoczesne copue

Nowy Hyundai Elantra to samochód dla osób, które oczekują awangardowych i nowoczesnych rozwiązań, lecz przy wyborze kierują się rozsądkiem. Względem poprzedniej generacji w pojeździe zaszło wiele zmian. Jedne z najważniejszych to obniżenie i poszerzenie samochodu, które radykalnie zmieniły jego kształt. Siódma generacja oparta została na nowej platformie, która ma większy rozstaw osi, szersze nadwozie i niżej poprowadzoną linię dachu. W oczy rzucają się ostre kąty, które nadają nadwozu charakteru.

Niesamowite wnętrze modelu wygląda niczym kokpit samolotu – duży interfejs składa się z dwóch wyświetlaczy, które pozwalają na łatwe zarządzanie ogromną ilością funkcji i umożliwiają na korzystanie z zaawansowanych funkcji łączności. Przekonaj się sam, że nowa ELANTRA jest samochodem idealnym dla Ciebie!


Odważny design

Ekspresyjny sedan w stylu coupe. Aby uzyskać nowy wygląd czterodrzwiowego coupe, inżynierowie i projektanci Hyundai wydłużyli, obniżyli i poszerzyli samochód w porównaniu z modelem szóstej generacji. Te niewielkie zmiany radykalnie zmieniły kształt samochodu.

Twój ruch. Śmiało podążaj swoją ścieżką.

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji to samochód dla Klientów pragmatycznych i rozsądnych, a przy tym awangardowych i nowoczesnych. Całkowicie nowa siódma generacja modelu ELANTRA oparta na nowej platformie cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu.


Czterodrzwiowe coupe

Całkowicie nowa siódma generacja modelu ELANTRA oparta na nowej platformie, cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu.


Inteligentna łączność

ELANTA została wyposażona aż w 2 kolorowe wyświetlacze dotykowe: cyfrowe zegary o przekątnej 10,25” oraz system multimedialny z 10,25” ekranem i nawigacją fabryczną.


Premium Audio BOSE

8 wysokiej jakości głośników Elantry emituje precyzyjny, mocny dźwięk, od niskich do wysokich tonów z głośnością, która dostosowuje się do prędkości pojazdu.

Silnik o mocy 123 KM

ELANTRA Nowej Generacji jest napędzana przez wolnossący silnik benzynowy 1.6 MPI o mocy 123 koni mechanicznych.

hyundai bezpieczeństwoTechnologia dla bezpieczeństwa

ELANTRA została wyposażona w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

hyundai-elantra-bluetoothNajnowocześniejsza łączność

Zaawansowane funkcje łączności Elantry są niezwykle intuicyjne i łatwe w użyciu, zapewniając łączność z samochodem i ułatwiając wiele czynności podczas jazdy.


5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

Jak każdy Hyundai, Nowa ELANTRA jest produkowana z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.


hyundai 5 lat gwarancji

Stylistyka

Całkiem nowy styl projektowania

Wygląd Nowej ELANTRA podkreśla jej progresywny i egzotyczny charakter poprzez parametryczną dynamikę. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i innowacje stylistyczne budują zupełnie nowy wizerunek. Można powiedzieć, że zaawansowana technologia projektowania cyfrowego ożywiła język stylistyki Parametric Dynamic, czyli połączenie trzech linii w jednym punkcie. Taka konfiguracje jest odważnym konceptem, którego dotychczas uniknięto w projektowaniu samochodów, co najlepiej wyraża rewolucyjny duch Elantry.

Przedni grill.

Stereoskopowy wzór parametrycznego klejnotu podkreśla głębię grilla przedniego, przywodząc na myśl szlifowane diamenty, a śmiałe, wydłużone przednie reflektory łączą się, nadając Elantrze sportowy wygląd.


Reflektory projekcyjne.

Nowy, odważny wygląd ELANTRY zaczyna się od przeprojektowanych reflektorów projekcyjnych, które robią eleganckie, sportowe wrażenie.


Reflektory LED.

Wyglądaj dobrze, zobacz więcej. Nowe, w pełni diodowe reflektory ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej LED zapewniają doskonałe oświetlenie i efektowny wygląd.


Kaskadowy grill.

Szeroki kaskadowy grill ze zintegrowanymi kierunkowskazami to mocny akcent stylistyczny. Dostępny w kolorze chromu lub czarny.


Światła tylne.

Krawędziowy spojler na bagażniku łączy zintegrowane tylne światła typu all-in-one – powstała w ten sposób świetlna litera H reprezentująca Hyundaia pomaga stworzyć zaawansowany technologicznie, futurystyczny wygląd tyłu.


Hyundai Elantra światła tylne


Tylne światła zespolone z żarówkami.

Radykalnie przeprojektowane tylne lampy zespolone nowej Elantry są standardowo dostępne z żarówkami.

Elantra tylne światła LED

Tylne światła zespolone LED.

W wersji w pełni diodowej zachwycająca konstrukcja tylnych lamp zespolonych łukowato wygina się na całej tylnej części samochodu, nadając mu naprawdę wyjątkowy wygląd.

tylne światła Elantra

Tylne światła zespolone z żarówkami i listwą LED.

Z linią świetlną, która rozciąga się na całej szerokości samochodu, żarówkowo-diodowe tylne lampy zespolone robią świetne wrażenie.

Wnętrze

Wyostrza zmysły.

Układ wnętrza „Immersive Cocoon” zapewnia użytkownikowi wrażenia skupione na wygodzie kierowcy. Nisko poprowadzone, szerokie konstrukcje biegnące od drzwi płynnie łączą się z konsolą środkową, a duży interfejs składający się z dwóch harmonijnie zintegrowanych wyświetlaczy podkreśla charakter samochodu inspirowany wyścigami.

Deska rozdzielcza.

Kolorowy, cyfrowy zestaw wskaźników i ekran nawigacji (oba o przekątnej 10,25”) tworzą spójną otaczającą przestrzeń wizualną i płynny, zintegrowany widok panoramiczny, pochylony o 10 stopni w kierunku kierowcy, co ułatwia sterowanie i zapewnia nowoczesny wygląd.

64-kolorowe oświetlenie.

Oświetlenie we wnętrzu Elantry sprawia, że jazda nocą jest jeszcze bardziej wyjątkowa i zmysłowa.

Sprawdź aktualne oferty!


Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij