Zima z Shell w Hyundai Bydgoszcz!

Zima z Shell w Hyundai Bydgoszcz!

Troska o Ciebie i Twój samochód to dla nas priorytet. W serwisie Hyundai w Bydgoszczy nie tylko dbamy o wydajność Twojego pojazdu, ale również kierujemy się troską o zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Dlatego wybieramy najwyższej jakości olej silnikowy – Shell Helix Ultra AH 0W Carbon Neutral, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo Twojego silnika, ale także jest neutralny emisyjnie.

Olej Shell Helix Ultra AH 0W Carbon Neutral to produkt, który powstał dzięki energooszczędnej produkcji, zastosowaniu bardziej zrównoważonych materiałów opakowaniowych i kredytom węglowym opartym na ochronie przyrody. Wybierając ten olej, nie tylko korzystasz z lepszych osiągów i płynniejszej jazdy, ale również ograniczasz swój ślad węglowy.

W trosce o Twój komfort podróżowania, oferujemy Ci także prezent – zimowy płyn do spryskiwaczy marki Shell. Ten wysokiej jakości płyn nie tylko skutecznie usuwa brud, osad drogowy, zabrudzenia z soli i oleju, ale również chroni przed oblodzeniem i uszkodzeniem dysz spryskiwacza. Jego unikalna formuła zawiera składniki spowalniające odparowywanie alkoholu, eliminując tzw. „efekt zimnej szyby”. Dzięki niemu przywrócisz doskonałą widoczność, bez smug i zacieków, a dodatkowo, bezpiecznie możesz go stosować na różnych powierzchniach samochodu, takich jak chrom, lakier, części gumowe i plastikowe, oraz reflektory poliwęglanowe.

Zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu Hyundai w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 305, gdzie możemy dokonać wymiany oleju w silniku Twojego Hyundaia. A to nie koniec dobrych wieści – każda wymiana oleju na Shell Helix Ultra w ASO Hyundai nagradzana jest gratisowym zimowym płynem do spryskiwaczy marki Shell. Promocja trwa do 31 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania zapasów.

Nie zwlekaj! Przy każdej wymianie oleju na emisyjnie neutralny Shell Helix Ultra w naszym serwisie otrzymasz zimowy płyn do spryskiwaczy Shell i odmrażacz do szyb STRONG Shell GRATIS! (odmrażacz do wyczerpania zapasów) 🛠

Serdecznie zapraszamy! Umów się na wizytę serwisową zadzwoń pod numerem tel. +48 52 551 91 19

Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij