Wiosenne promocje serwisowe!

Zapraszamy na wiosenną promocję serwisową!

Wraz z nadejściem wiosny warto zadbać o kondycję swojego samochodu. Oferujemy szeroki wybór usług serwisowych oraz akcesoriów sezonowych, które pomogą Ci w przygotowaniach do letnich wyjazdów.

Jeśli Twoje klocki hamulcowe wymagają wymiany, teraz jest najlepszy czas, aby to zrobić. W ramach promocji oferujemy 10% zniżki na klocki hamulcowe. To idealna okazja, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów.

Nie zapomnij o akcesoriach sezonowych. Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd, to nasze bagażniki sprawdzą się doskonale. Teraz możesz je kupić z 10% rabatem. Dywaniki z kolei chronią wnętrze samochodu przed zabrudzeniem i wilgocią. W promocji oferujemy także 10% zniżki na dywaniki.

Jeśli nie wiesz co zrobić z oponami letnimi, gdy używasz zimowych, mamy dla Ciebie propozycję. Nasz hotel opon oferuje przechowywanie opon letnich za jedyne 200 zł za sezon. Nie musisz martwić się o to, gdzie je przechowywać, my zajmiemy się tym za Ciebie.

Nie zapomnij też o wymianie płynu hamulcowego. To ważna czynność, która pozwoli zachować właściwe działanie hamulców. W ramach promocji oferujemy wymianę płynu hamulcowego za jedyne 240 zł. Płacisz tylko za usługę, a możesz być pewien, że Twoje hamulce działają bez zarzutu.

Ponadto, każdy zakupiony u nas produkt możesz rozdzielić na 10 dogodnych rat 0%. Dzięki temu możesz skorzystać z naszej promocji, nawet jeśli nie dysponujesz pełnym budżetem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiosennej promocji serwisowej i zadbania o bezpieczeństwo swoje i swojego samochodu.

Czekamy na Ciebie!

____________

????Hyundai Fortis Auto
????Fordońska 305 (naprzeciwko IKEA)
85-766 Bydgoszcz
????52 376 28 28

 

Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij