🚗📋 Dołącz do listy oczekujących na nowy model Hyundai Tucson! 📋🚗

Czy marzysz o poznaniu nowej odsłony niezrównanej jakości i innowacyjności marki Hyundai? Teraz masz szansę być pierwszym, kto przekroczy próg salonu i wsiądzie za kierownicę najnowszego modelu Hyundai Tucson!

Wystarczy jedno kliknięcie, aby dołączyć do listy oczekujących na premierę. Po prostu podaj nam swój adres e-mail oraz numer telefonu poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Dlaczego warto dołączyć do listy oczekujących?

  1. Pierwszeństwo w otrzymaniu informacji: Jako jedni z pierwszych otrzymacie szczegółowe informacje na temat dostępności nowego modelu Tucson w naszym salonie.
  2. Priorytetowy dostęp do zakupu i jazdy testowej: Dzięki zapisaniu się na listę oczekujących, macie szansę być w pierwszej kolejności informowani o dostępności nowego modelu. Nie przegapcie szansy, by być pierwszymi, którzy będą mogli przetestować i wybrać wymarzony samochód!
  3. Bezpieczne zakupy: Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów czuł się pewnie i komfortowo. Dlatego też, zapewniamy profesjonalną obsługę oraz bezpieczne warunki zakupu.

Nie czekaj dłużej! Dołącz już teraz do listy oczekujących na nowy model Hyundai Tucson i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi premiery. Po prostu prześlij nam swój adres e-mail i numer telefonu, a my zajmiemy się resztą!

🌟 Hyundai Bydgoszcz Fortis Auto – Twój partner w podróży ku nowym doświadczeniom! 🌟

Link do cennika: https://hyundaibydgoszcz.pl/wp-content/uploads/2024/04/Cennik-TUCSON-PY2024-MY2025pdf.pdf 

Zapisz się na listę oczekujących!

Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij