Model KONA N

Chcesz poczuć sportowe emocje od razu po wejściu do auta ? Model Hyundai Kona N idealnie się do tego nadaje! Moc, wyrazistość i dynamika to rzeczy, które wyróżniają sportowego SUV-a.

Sportowe emocje
Gorący SUV, który jest miejski, dynamiczny i sportowy, a do tego łączy w sobie 100% komfort, który towarzyszy pasażerom przez całą podróż. Jest to pierwszy SUV, który dołącza do inspirowanej sportami motorowymi marki Hyundaia N. Nadwozie SUV-a zostało połączone wyrazistymi i mocnymi cechami wyróżniając w ten sposób sportowy styl.
8 biegowa skrzynia, nowe funkcje N Performance i 280 KM wprowadza jazdę na wyższym poziom dynamiki i przyjemności z jazdy.

Design
Nowoczesny design połączony z sportowymi elementami daje efekt siły i pewności. Czerwone akcenty, 19- calowe felgi czy nadkola w kolorze nadwozia dopełniają cały wizerunek SUV-a. Elegancki emblemat w kolorze szarej satyny zostały umieszczony na dole maski, aby obniżyć główny punkt. Zderzak w kształcie kadłuba samolotu gwarantuje chłodzenie podczas dynamicznej jazdy czy gorących okrążeń.

Technologię uzupełniające całą stylistykę
Sportowe fotele kubełkowe z bocznymi podparciami wykonane ze skóry, zamszu czy tkaniny. Usiądź, a przekonasz się jakie emocje będą Ci towarzyszyły. Zestaw cyfrowych wskaźników 10,25” został stworzony specjalnie pod wersje N. Za pomocą oświetlenia skierowanego na konsolę środkową oraz nogi zostaje podkreślona elegancja całego wnętrza. KONA N posiada w swoim pakiecie również elektrycznie otwierany szyberdach przez, który możemy cieszyć się powiewem świeżego powietrza podczas całej jazdy.

Model KONA N to inspiracja, która sprawi, że nie będziesz miał ochoty z niej wysiadać. Przekonuje, dodaje mocy i rozpoczyna nowe doświadczenia.
Nie czekaj, odwiedź nasz salon i wyjedź nowym modelem Hyundai już teraz.

Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij