IONIQ 6

IONIQ 6 to elektryzująca sylwetka nowej ery, która na każdej drodze zachwyca i inspiruje. Została stworzona z najwyższej jakości materiałów, które idealnie będą się prezentować zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

Design
Design to przede wszystkim wzornictwo, które udało się zrealizować za pomocą wydajności elektrycznej oraz dokładnemu wykorzystaniu materiałów. Przód został wyciągnięty co spowodowało nadanie opływowego kształtu i przestronnego wnętrza. Dodatkowo tylny spoiler LED inspirowany eliptycznym skrzydłem wyjątkowo prezentuje się na tyle samochodu. Czyste i proste linie razem z aerodynamiczną konstrukcją dodają jeszcze bardziej sportowego stylu i nowoczesności.
Przyszłość znajduję się właśnie w modelu IONIQ 6.

Technologie w modelu
Tryb relaksu zapewnia rozłożenie foteli i jednocześnie rozciągnięcie na całej szerokości ekranu, który będzie wyświetlał co tylko kierowca i pasażerowie zapragną. Dzięki wnętrzu, które zostało stworzone z materiałów najwyższej jakości komfort przez całą podróż będzie zapewniony, a wszyscy uczestnicy jazdy w pełni zadowoleni. Dodatkowo model ten posiada dwukolorowe oświetlenie nastrojowe. W ten sposób możesz dopasować do swojego nastroju oświetlenie w aucie. Wybierz z spośród 64 kolorów oraz 6 dwukolorowych motywów i już dziś ciesz się wrażeniami jakie daje IONIQ 6. Koniec z tradycyjnymi lusterkami bocznymi. Zamiast tego znajdziesz cyfrowe lusterka boczne z kamerą oraz monitorem wnętrza. Dzięki temu poprawi się znacznie aerodynamika i widoczność.

Osiągi dzięki technologii
Model IONIQ 6 z napędem na cztery koła posiada łączną moc 325 KM i 605 Nm momentu obrotowego. W ile może przyspieszyć od 0-100 km/h ? W zaledwie 5,1 sekundy!.
Napęd na tylne koła z mniejszym akumulatorem 53 kWh, model jest napędzany silnikiem elektrycznym połączonym z tylną osią i gwarantujący moc 151 KM.
Chcesz poczuć na żywo emocje płynące prosto z modelu Hyundai IONIQ 6?
Już teraz odwiedź nasz salon i wyjedź swoim wymarzonym samochodem.

Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij