Hyundai Elantra

Hyundai Elantra 2023

Hyundai Elantra to jeden z najpopularniejszych modeli wśród samochodów kompaktowych. Elantra uyskała uznanie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, wygodzie i stylowemu wyglądowi. W tym artykule przyjrzymy się bliżej modelowi Hyundai Elantra dostępnemu w autoryzowanym salonie Hyundai Fortis Auto w Bydgoszczy.

Z zewnątrz Elantra przyciąga uwagę swoim awangardowym designem, który wyróżnia się na tle innych samochodów w tej klasie. Charakterystyczne są ostre linie nadwozia, smukła sylwetka oraz duża, chromowana atrapa chłodnicy. Samochód dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych preferencji.

Wnętrze samochodu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort podczas jazdy. Fotele są wygodne, a siedzenie w środku umożliwia łatwe dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kierowcy i pasażerów. Na uwagę zasługuje również duża przestrzeń na nogi i głowę, co czyni z Elantry idealny samochód dla osób podróżujących w większych grupach.

Pod maską Hyundai Elantry znajduje się benzynowy silnik o pojemności 1.6 litra i mocy 123 KM, który zapewnia sprawną i dynamiczną jazdę. Silnik ten został połączony z 6-biegową manualną lub bezstopniową automatyczną skrzynią biegów z możliwością wyboru trybów jazdy (CVT), co zapewnia płynność i precyzję w każdej sytuacji.

W samochodzie zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które wpływają na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Samochód wyposażono w wiele systemów bezpieczeństwa, takich jak system monitorowania martwego pola, system ostrzegania o kolizji z przodu, system ostrzegania przed zbyt dużą prędkością czy system wykrywania pieszych.

Autoryzowany salon Hyundai Fortis Auto w Bydgoszczy oferuje różne opcje wyposażenia i wersje kolorystyczne Hyundai Elantry, co umożliwia dostosowanie samochodu do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Warto zwrócić uwagę na ofertę salonu i skorzystać z okazji, aby kupić nowy samochód.

 

Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij