NOWY Hyundai BAYON

Zmodernizowany crossover w odświeżonej odsłonie.


Strona główna » Modele » Nowy Bayon

Nowoczesny design – nowy BAYON

Prezentowany nowy Hyundai BAYON 2024 został wyposażony w nowoczesne i najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa, które stanowi standardowe wyposażenie. Nowe funkcjonalności sprawiają, że nowy crossover SUV w segmencie B wyróżnia się na tle pozostałych modeli Hyundai.

Oprócz zmian technicznych wprowadzono także poprawki we wnętrzu i całej stylistyce zewnętrznej auta. Kształty przedniego zderzaka czy osłona chłodnicy zostały tak zmienione, aby uzyskać bardziej charakterny i odważniejszy design.

Duży wewnątrz crossover SUV prezentuje się zachwycająco i elegancko na drogach. Kanciaste kształty, trójkątne kształty nadają Bayon’ owi stanowczy wygląd. W najnowszej kolekcji można znaleźć dziewięć nowych kolorów. Są to np. Meta Blue Pearl, Lucid Lime Metallic, Vibrant Blue Pearl i Lumen Grey Pearl. Opcjonalny dwukolorowy dach w kolorze Phantom Black można łączyć z innymi barwami nadwozia.

Mnóstwo inteligentnych technologii w Hyundai BAYON 2024

Reagując na potrzeby nowoczesnego klienta, Hyundai wprowadza innowacyjne techniki łączności. Użytkownicy auta mogą do woli korzystać z 4,2- calowego zestawu wskaźników LCD i 10,25-calowego ekranu nawigacji. Nowy Hyundai BAYON posiada opcjonalny konfigurowalny cyfrowy kokpit tak jak dotychczasowa wersja. Dwa porty USB sprawiają, że można przesyłać dane. Umożliwiając pasażerom podłączenie telefonu, nowy Hyundai BAYON dostarcza wiele rozrywki podczas jazdy. Centralny ekran dotykowy obsługuje Apple Carplay ™ i Android Auto ™.

Stylowy crossover miejski cechuje się dużą przestrzenią bagażową, a także dobrym oświetleniem. Można dostosować kolor oświetlenia wnętrza do własnych potrzeb. Pasażerowie z tyłu mają mnóstwo miejsca, dlatego podróżowanie jest bardzo komfortowe.

Jeśli chcesz przyjrzeć się z bliska, jak wygląda Nowy Hyundai BAYON, umów się na jazdę testową. Skontaktuj się z naszym doradcom i dowiedz się więcej!5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy model z oferty Hyundai, nowy BAYON został stworzony zgodnie z najwyższymi normami jakości, zapewniającymi trwałość i niezawodność auta. W ramach potwierdzenia tej jakości, producent zapewnia pięcioletnią gwarancję bez limitu kilometrów. To gwarantuje, że bez względu na pokonane dystanse, Twoje auto będzie chronione. Gwarancja pozwala cieszyć się hobby i pasjami bez zmartwień o stan techniczny pojazdu. Pięcioletnia gwarancja to jedna z najkorzystniejszych propozycji na rynku, zapewniająca komfort i spokój ducha podczas eksploatacji samochodu.


Nowa perspektywa miejskiego stylu.

Nowy BAYON to crossovera o nowym, wyróżniającym się designie. Auto wzbogacono o długą listę inteligentnych funkcji łączności i bezpieczeństwa, które wyróżniają go w segmencie B-SUV, a także nowe rozwiązania techniczne. Przy okazji odświeżono także wnętrze.Solidnie odświeżony.

BAYON powraca z nowym, odważnym i odświeżonym designem. Eleganckie, przednie oświetlenie Seamless Horizon z ulepszonym kształtem oraz nowy wygląd przedniego zderzaka i osłony chłodnicy, nadają mu bardziej surowy wygląd.

hyundai Bayon front

Nowy, solidny wygląd.

Światła do jazdy dziennej LED zostały zintegrowane z przodu, aby stworzyć sygnaturę świetlną Seamless Horizon. Przedni zderzak i grill zostały unowocześnione, aby uzyskać bardziej majestatyczny wygląd.

Przestrzenne wnętrze.

Nowy Bayon dostarcza użytkownikom jak najwięcej komfortu podczas jazdy. Nowe wnętrze posiada system oświetlenia LED, które można dostosować do własnych preferencji.

Wnętrze nowego Bayon'a

Wygoda i przestronność.

Nowy BAYON jest wyposażony w szeroką gamę funkcji łączności. Przestronne wnętrze maksymalizuje komfort. Wszystkie te cechy sprawiają, że nowy BAYON nadal imponuje przestronnością i inteligentną technologią.


Komfort pasażerów.

Pokochasz komfort i przestrzeń bagażową w nowym Hyundai Bayon. Duża przestrzeń dostarczy relaks pasażerom z tyłu.

ekran w Nowy Hyundai Bayon

Nowy poziom łączności.

Pokochaj najnowocześniejszą technologię, która jest zamknięta w dwóch połączonych ekranach o przekątnej 10,25 cala z funkcją dzielenia ekranu i dużą gamą zaawansowanych funkcji łączności.

Bezpieczeństwo

Nowy BAYON dzieli swoje bezpieczne i solidne DNA z innymi członkami rodziny SUV-ów Hyundai – ma odpowiednie funkcje bezpieczeństwa. Szeroka lista funkcji bezpieczeństwa Hyundai Smart Sense i funkcji wspomagających jazdę wyróżnia nowego BAYONA na tle konkurencji.

Funkcje asystentów bezpieczeństwa

Ważne znaczenie ma także nowa funkcja monitorowania uwagi kierowcy, która pilnuje, aby auto ruszyło na skrzyżowaniu razem z innymi autami. Z kolei asystent podążania pasem ruchu wspiera pojazd, aby pozostał na środku swojego pasa. Natomiast asystent zapobiegania kolizjom czołowym informuje o zderzeniu, a jeśli to konieczne uruchamia hamulce.

bezpieczeństwo i asystenci wspomagający kierowcę
kierownica układ w nowym hyundai Bayon

Asystent unikania kolizji w martwym polu (BCA).

Wykorzystując czujniki radarowe w tylnym zderzaku, system ostrzega o ruchu w martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji użyjesz kierunkowskazu, system wyemituje sygnał dźwiękowy i zahamuje, aby zapobiec kolizji.

Wysoka oszczędność paliwa.

Silniki z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem zapewniają nowego SUV-owi doskonałą oszczędność paliwa i niską emisję CO₂. Takie parametry przekładają się na optymalną, ale przyjemną jazdę.

nowy Hyundai Bayon

Świetna widoczność i komfort.

Pokochasz wyższą pozycję siedzącą, w której komfort idzie w parze ze stylem – wsiadanie i wysiadanie z wysokiej jakości siedzeń z tkaniny jest przyjemne i łatwe.

zmiana biegów w Nowy Hyundai Bayon

Płynna zmiana biegów.

Można wybrać opcję z 5- lub 6-biegową skrzynią manualną. Istnieje także możliwość wyboru 7-stopniowej dwusprzęgłowej, która umożliwia szybką zmianę biegu, bez względu na to, czy korzystasz z automatycznego trybu, czy ręcznego.

Wyraź siebie. Twój samochód. Twoje kolory.

Możesz dopasować wygląd Twojego nowego BAYON, wybierając spośród dziewięciu dostępnych kolorów nadwozia, w tym zupełnie nowe: Lumen Grey Pearl, Meta Blue Pearl, Lucid Lime Metallic i Vibrant Blue Pearl. Dodatkowo, opcja dwukolorowego dachu i dopasowanych obudów lusterek w kolorze Phantom Black pozwala jeszcze bardziej dostosować niektóre kombinacje kolorów i stworzyć samochód idealnie dopasowany do Twojego gustu.

ZALETY

całe wnętrze Nowy Hyundai BAYON

Pozostań w kontakcie.

Możesz teraz korzystać ze standardowego zestawu wskaźników o przekątnej 4,24 cala i 10,25-calowego ekranu nawigacji. Nowy BAYON oferuje także opcjonalny konfigurowalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala, standardowy ekran informacyjno-rozrywkowy o przekątnej 10,25 cala, Apple CarPlay™ i Android Auto™, bezprzewodową ładowarkę oraz usługi Bluelink®. Dodatkowe ulepszenie, to wprowadzenie aktualizacji nawigacji z chmury (Over-the-Air).

bok samochodu Nowy Hyundai BAYON

Przestrzeń dla nowych rozwiązań.

Nowy BAYON może poszczycić się charakterystycznym designem pełnym wyrazistych detali, typowym dla crossovera zaprojektowanego specjalnie z myślą o europejskich odbiorcach.

Zobacz także

Hyundai Bayon

BAYON.

Nie zapominajmy także o pierwszej generacji modelu BAYON. To najbardziej kompaktowy członek rodziny SUV-ów Hyundaia.

Sprawdź aktualne oferty!


Wszystkie
Electric
Osobowe
SUV
EKO
Sportowe
Zamknij